HomeKombilerVailantVaillant ecoTEC Pro VUW 296 Plus Yoğuşmalı Kombi

Vaillant ecoTEC Pro VUW 296 Plus Yoğuşmalı Kombi

Anında sıcak su talebinize ,sabit sıcaklıkta su garantisi ve *** sıcak su konforu ile cevap veren çözümümüz işte tam karşınızda, üstelik Hem ısıtma hem de sıcak sudaki alev modülasyonu ile maksimum yakıt tasarrufu ile...
  • thumb
  • thumb
  • thumb
  • thumb
Manufacturer
Vaillant
#
Fiyat:

Derecelendirme: Henüz Derecelendirilmemiş

Son Bakılan Ürünler
Product Detail

7.200 kcal/h ısıtma ve 19.000 kcal/h sıcak su kapasitesi

Alev Modülasyonu ve Yakıt Tasarruf Sistemi : ecoTEC PRO yoğuşmalı kombi cihazları kapasitesini, o anda gerekli olan, ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarlar. Alev modülasyonu kademesizdir..Hem kalorifer hemde sıcak su devresinde alev modülasyonu mevcuttur.,Böylece cihazın boş yere çalışması engellenir.Yakıt sarfiyatı azalır. Konforlu bir ısıtma ve sıcak su temini sağlanır.

Otomatik devirli fan sayesinde %28-%100 kademesiz modülasyon ile ekstra tasarruf.

A sınıfı enerji verimliliğine sahip elemanlar ve özel olarak dizayn edilmiş hidrolik yapısıyla tasarruflu ve çevre dostu bir kullanım sağlanır.

Lcd ekranında sıcaklık ve su basınç değerlerini okuyabileceğiniz gibi 121 adet arıza kodunu pompa konumunu görebilmektesiniz.Bu sayede cihaz arıza konumuna geçtiğinde 444 2 888 Vaillant Call Center ı arayarak sadece arıza kodunu söylemeniz yeterli olacaktır. Bu sayede birçok arıza daha servis gitmeden telefonla konuşarak çözülebilmektedir. LCD ekran tasarımı şık bir görüntü arz etmektedir.

Turbolux Boyler Bağlantısı yapabilme imkanı:Vaillant tarafından geliştirilen tek ve vaillant patentli modüler turbolux boyler sistemi, uygulandığı yoğuşmalı ecoTEC Pro cihazlarda düşük enerji sarfiyatı ve daha yüksek sıcak su konforu sağlama imkanı sunmuştur.

Aqua sensör sayesinde içinden geçen su debisini çok hassas ölçerek ve buna ek olarak ihtiyaca uygun alev modülasyonu ile sabit sıcaklıkta sıcak su konforu sunar. 0,15 bar ve 1,5 lt/dak gibi çok düşük su basınçlarında çalışabilmektedir.

Anti Blokaj sistemi. Kombinizi uzun süre kullanmazsanız pompası ve üç yollu vanası uzun süre aynı konumda kaldığından dolayı kireçlenme yaparak ilk çalıştırmada arıza verir. Oysa Vaillant kombilerde siz kombinizi kullanmasanız dahi her 23 saatte bir defa 3-5 sn kadar pompa ve üçyollu vanasını hareket ettirerek kilitlenmesini önlemiş olur.

İnternet bağlantı imkanı : Vaillant kombinize Pc ve modem bağlanabilmektedir. Bu hizmeti sadece vaillant yetkili servis 444 2 888 den alabilirsiniz. Bu özellik sayesinde siz daha kombinizde arıza olduğunu dahi anlamadan, vaillant kombiniz internet üzerinden tüm arıza bilgisini vaillant merkez servise bildirmiş olacaktır.Hatta vaillant merkez servis evinize gelmeden cihaza online müdehale edebilmektedir.

Elektonik su basıncı sensörü sayesinde sistem basınçlarının sürekli kontrol edilmesi ile süksek emniyet sağlamaktadır. Sistemdeki su basıncı 0,4 bar ın altına düşse dahi emniyetli çalışma devam etmektedir. 0,3 bara düştüğünde vaillant kombi kendini emniyete almaktadır.

Akıllı eBUS sistemi ile çift taraflı data alışverişi sayesinde akıllı ev projelerine uygun diğer cihazlara aynı dili konuşabiliyor olması anlamına gelmektedir.

Hidroblok (flanşlı geçme sistemi) ile hızlı servis imkanı vardır.Arıza için gelen servis elemanının işini kısa sürede bitirip size teslim etmesi bu sayede gerçekleşmektedir.

Verim :Vaillant ecoTEC Pro yoğuşmalı kombilerin verimi %109 ye kadar çıkmaktadır. Ayrıca vaillant kombilere özel tamamen vaillant tarafından yazılan yazılım sayesinde kombilerin sık devreye girip çıkması önlendiğinden dolayı ek tasarruf sağlanır.

Donmaya Karşı Koruma : ecoTEC Pro VUW yoğuşmalı kombi cihazları dış hava sıcaklıklarında -6 C'ye kadar kullanım emniyetine sahiptir.Tesisattaki su sıcaklığı 5 C'ye düştüğünde kombi çalışarak su sıcaklığını 35 C'ye yükseltir ve cihazı donmaya karşı korur.

Garanti süresi 2 yıl olup fabrikasyon hatalara karşı vaillant güvencesi altındadır. İsterseniz Vaillant Servis 444 2 888 i arayarak bakım sözleşmesi imzalayabilirsiniz. Bu şekilde yıllarca bakım ve arıza derdinden kurtulmuş olursunuz. Detaylı bilgi için serviz den bilgi alınız.

Her marka cihazın değişiminde kolay ve esnek montaj imkanı

Yorumlar

Bu ürün için henüz yorum yok